Lokal handlowy, ul. Konwaliowa
Konwaliowa, Turka, lubelskie
- 1 190 000 zł
- 124,40 m²
- 9 565,92 zł/m²
Monika Grzybowsk...
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Konwaliowa
Konwaliowa, Turka, lubelskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Konwaliowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 190 000 zł 124,40 m² 9 565,92 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 190 000 zł (9 565,92 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 124,40 m²
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 2114/3685/OLS
Lokalizacja
- Adres: Konwaliowa, Turka, Wólka, lubelski, lubelskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 124 m2 położony przy ul. Konwaliowej 7 w miejscowości Turka (os. Borek) w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części aglomeracji lubelskiej.
NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Potencjał podziału: Konstrukcja lokalu pozwala na bezproblemowe wydzielenie dwóch niezależnych części każda po ok. 62 m². Każda z nich może funkcjonować jako odrębna działalność gospodarcza z własnym wejściem. (...)
518 286...
518 286 535